Зворотній зв'язок

Виробництво

 

На виробничій базі нашої компанії в с. Стрептів, Кам’янка-Бузького району, Львівської області з 2007 року за західною технологією ми виробляємо металеві контейнери для збору твердих побутових відходів (євро контейнери), які є запатентовані та відповідають усім нормам та стандартам. Це дало змогу суттєво здешевити їх для українського споживача, забезпечити швидкий термін виготовлення та доставки, додатково врахувати індивідуальні потреби замовників, таких як колористика, нанесення логотипів тощо.

 

Виробництво контейнерів відбувається із високоякісних комплектуючих Чеської групи компаній «Meva». Контейнери виготовляються з листової сталі, яка забезпечує високу cтійкість та надійність. Контейнери нашого виробництва відповідають міжнародним та європейським  стандартам DIN 30 700, EN 840-3.

 

 Процес виробництва контейнерів для збору ТПВ проходить кілька етапів.

 

Зварювання контейнерів для ТПВ

 

                                                                                  

 

В процесі виробництва контейнерів для відходів важливу роль займає зварювання. Від якості зварювання залежить і термін експлуатації контейнера. Наша компанія володіє сучасним обладнанням для зварювання та висококваліфікованими працівниками відповідної кваліфікації, що дозволяє нам виготовляти якісну продукцію. Зварювання продукції відбувається з використанням аргонної суміші. 

 

Оцинкування контейнерів

 

Пройшовши етапи зварювання та монтажу, контейнери піддаються оцинкуванню на Першій українській цинковні, що є нашими стратегічними партнером. Контейнери оцинковуються згідно нових технологій шляхом повного занурення в розплав цинку. Під час оцинкування покривається зовнішня і внутрішня поверхня виробу. Попередньо  обезжирені та підготовлені комплектуючі, які пройшли процедуру флюсування, поміщаються в розплав цинку при температурі 450 0С.  Товщина покриття складає 45 мкм. Застосування методу гарячого оцинкування забезпечує захист від корозії не менше ніж на 15 років. 

 

                                         

 

 

Тільки у нас ви можете замовити контейнери для ТПВ різної модифікації. Є можливість замовити контейнери з нанесенням логотипів і надписів шляхом штампування. За бажанням замовника контейнери можна обладнати механізмом ніжного відкриття кришки, замком, кришкою для роздільного збору відходів.

 

Виробнича потужність підприємства дозволяє виготовляти до 60 контейнерів на день.

 

Загальна площа підприємства більше 8 000 м2.