«КомунТех-2015»

19 .11 .2015 р.

З 10 по 13 листопада 2015 р. в Києві на території Міжнародного виставкового центру (Броварський пр-т, 15, ст. Метро «Лівобережна») проходила XІІІ Міжнародна спеціалізована виставка «КомунТех - 2015».

 

Одинадцять років поспіль фахівців житлово-комунальної сфери з різних міст України та зарубіжжя об'єднує «КомунТех», ключова виставкова подія в Україні, за якою затвердилася репутація найавторитетнішого галузевого заходу. Щорічно керівники органів державної та виконавчої влади, лідери галузі, професійна бізнес-спільнота, науковці,інвестори та експерти з країн ближнього і дальнього зарубіжжя вирішують завдання, що стоять перед галуззю та розробляють ефективні механізми співробітництва. Вирішення практичних питань з теплопостачання, експлуатації житлового фонду, забезпечення функціонування міського транспорту, утримання вулично-дорожнього господарства,проведення дорожньо-будівельних робіт, заходів з благоустрою, озеленення, санітарної очистки, поводження з твердими побутовими відходами в кожному населеному пункті України значною мірою залежать від впровадження нових досягнень і передового досвіду, які демонструє експозиція виставки.

 

Традиційно, компанія «ЕКО-Львів» стала активним учасником та представила свою експозицію. На стенді компанії відвідувачі змогли побачити контейнери для батарейок різної модифікації та обладнання для промисловості. Також відвідувачі мали змогу уже вкотре переконатись у високій якості основного виробу ТзОВ “ЕКО-Львів” – металевого оцинкованого контейнера 1100 л та побачити новинку компаніії - контейнер для вживаного одягу та іграшок.

 

 

 

«КомунТех» - хороший привід зустрітись з постійними клієнтами, партнерами, обмінятись думками та планами, налагодити майбутню співпрацю. Дякуємо всім партнерам, які відвідали наш стенд, поділились цікавими ідеями та надихнули на подальші звершення. Ми працюємо для Вас!