Новини

День Вишиванки – всеукраїнське свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу. 
У Львові вже більше року функціонують контейнери виробництва компанії «ЕКО-Львів» для збору вживаних речей , які розмістила громадська неприбуткова організація «Оселя», що має на меті має підтримку бездомних 
У лютому львів’яни зможуть принести та безкоштовно здати на утилізацію відпрацьовані люмінесцентні лампи. Про це інформує прес-служба Львівської міської ради.

 

Тип Зовнішні розміри, мм Вантажопідйомність, кг.
3872 400 х 300 х 220 30

Щороку на смітники потрапляють сотні тисяч використаних батарейок.

З 10 по 13 листопада 2015 р. в Києві на території Міжнародного виставкового центру (Броварський пр-т, 15, ст. Метро «Лівобережна») проходила XІІІ Міжнародна спеціалізована виставка «КомунТех - 2015».

 

Підтримуємо українське! З 1 по 6 жовтня, у Львові пройде щорічна виставка-ярмарок «Львівський товаровиробник». Захід відбуватиметься у приміщенні Львівського палацу мистецтв, що на вул. Коперника, 17.
Контейнери будуть розміщені на території міста та району

У Сторожинці продовжується реалізація проекту транскордонного співробітництва Україна-Румунія-Молдова MISETC 1654 "Транскордонний інструмент управління твердими побутовими відходами в сільській місцевості".

 

ТзОВ «ЕКО-Львів» активно бере участь у вирішенні екологічних проблем сучасності, мінімізуючи негативний вплив на навколишнє середовище. Дбаючи про довкілля, наша компанія вносить свою частинку в екологічно-безпечне функціонування  офісу.

 

Шановні мешканці Львова! Не будьте байдужими до довкілля, не викидайте використані батарейки у смітник, відносьте їх до організованих пунктів збору у комунальних підприємствах, вищих навчальних закладах та державних установах міста Львова.
Тверді побутові відходи (ТПВ) — це відходи, які утворюються в процесі життя та діяльності людини і накопичуються у житлових будинках, громадських, навчальних, лікувальних, торговельних та інших закладах.
Працівники нашої компанії долучилися у Львові до прибирання закинутих митрополичих садів на Святоюрській горі

ТзОВ «ЕКО-Львів» проводить РОЗПРОДАЖ залишків зі складу. Ціни на дану продукцію вказані зі ЗНИЖКОЮ.

  ТзОВ «ЕКО-Львів» – саме те підприємство, яке допоможе знайти комплексне рішення для організації збору та утилізації відходів, враховуючи індивідуальні особливості кожного населеного пункту, та  поділиться власним досвідом із запровадження системи поводження з відходами.  Наші кваліфіковані менеджери зможуть оперативно надати вам всю...